Projekty domů
s vizualizaci interiéru!
www.archonplus.czwww.archon.skarchon.plwww.archon.com.ua www.proektydomov.ruhttp://www.archonplus.com/www.archon.eu.com

ARCHON+ Podnikem Fair Play 2008

poleć Znajomym wydrukuj
logo Fair Play
ARCHON+ V KRUHU  NOMINOVANÝCH NA SOŠKU
„PODNIK FAIR PLAY 2008”
Projekční Kancelář ARCHON+ v průběhu XI finálového programu Gala Promoce podnikatelské kultury obdržela  titul a certifikát „Podnik Fair Play”. Dodatečně se Myslenická architektonická kancelář ocitla ve skupině firem, které boly vyčleněny na nominací Hlavní ceny.

Nominace nás těší o to více, že poprvé se účastníme v programu – zvýrazňuje Barbara Mendel, generální ředitelka Projekční Kanceláře ARCHON+ a dodává – Certifikát dává jistotu ve výběre správného směru vývoje, je důležitým argumentem potvrzujícím spolehlivost a důvěryhodnost firmy a taky představují důkaz toho, že čestnost v obchodě je viditelná.

Kromě toho je certifkát velkým závazkem vůči našim klientům a taky vůči lokální společnosti. Současně je poděkovaním za důveru, kterou nám dali.

Jako ředitelka a současně Majitelka firmy můžu všechny ujistit, že neusneme na vavřínech a budeme se neustále zdokonalovat. Realizujíc obchodní cíle vezmeme v úvahu zájmy jiných, které nejsou bezprostředně svázany s myšlenkou podnikání. Proto jsem se taky rozhodla na utvoření Nadace Deti, které milujete, které hlavním cílem je propagace myšlenky zástupního rodičovství a taky aktivity cílené na utvoření skupin v smysle agitace. Tyhle jsou aktivní se záměrem nápravy situaci zástupních rodin s ohledem na zákony a lidi, které zástupní rodiny stále  podporují a pomáhají jim v těžké roli zástupního rodiče.

Cílem programu  „Podnik Fair Play” je propagace  podniků postupující v souladě s legislativou a principy etiky. Firmy – laureáti mají možnost využití výsledků programu v jejich trhové činnosti.

Fair Play