Projekty domů
s vizualizaci interiéru!
www.archonplus.czwww.archon.skarchon.plwww.archon.com.ua www.proektydomov.ruhttp://www.archonplus.com/www.archon.eu.com

System řízení kvality ISO 9001

poleć Znajomym wydrukuj

První v Polsku w branže
V roku 2004 se Projekční Kancelář ARCHON+ rozhodla zavést Systém řízení kvality ISO 9001. Jednotka TÜV Rheinland provedla certifikační audit, s kterého výsledkem doporučila a později potvrdila  Systém řízení kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 obsahuje proces architektonicko - stavebního projektování: obýtných staveb, průmyslových staveb a taky staveb veřejného užitku.

Spokojenost klienta je naším cílem
Hlavním posláním provázejícím naši práci je uspokojení potřeb klienta.  Spokojenost klienta považujeme za vlastní vítězství a důvod pro satisfakci. Proto posloucháme naše klienty a běřeme jejich postřehy do úvahy při následujících architektonicko – stavebních projektech, které zdokonalujeme. Tímhle spůsobem jsme přistupovali k mnohým zajímavým řešením projektů. Naše projekty podléhají několikanásobním kontrolám a verifikacím na konkrétních etapách ich formování. Vysokospecializován personál naší kanceláře dbá o co nejvyšší kvalitu produktu pro klienta. Proces architektonicko – stavebního projektování plní nejvyšší kvalitu nabízených projektů v shodě s normou ISO 9001.

Chuť neustálého zdokonalování
Systémřízení kvality ISO 9001 je důkazem, že procesy v  ARCHON+ jsou systematicky zdokonalovány shodně se světovými standardy kvality. Naše kancelář neustále zdokonaluje nabízené architektonicko – stavební projekty a projektové služby a taky zvyšuje kvalitu investujíc ve vykvalifikovaný personál, moderní přístroje a aplikované technologie, zabezpečujíc infrastrukturu na vysoké technologické úrovni.