Projekty domů
s vizualizaci interiéru!
www.archonplus.czwww.archon.skarchon.plwww.archon.com.ua www.proektydomov.ruhttp://www.archonplus.com/www.archon.eu.com

"Exportní pás"

poleć Znajomym wydrukuj

Dne 08.07.2010 ARCHON+ Projektová kancelář uzavřel s Polskou Agenturou Pro Rozvoj Ppodnikání (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) Smlouvu o poskytnutí podpory Etapy II - Implementaci plánu pro rozvoj exportu.
Financování je 200 000 PLN a pokrývá část nákladů vynaložených společností na export. Díky finanční prostředky obdržel, společnost Archon + dostal příležitost rozvíjet podnikání na trzích: české a slovenské.

Dne 13.08.2009 ARCHON+ Projektová kancelář uzavřel s Polskou Agenturou Pro Rozvoj Ppodnikání (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) Smlouvu o poskytnutí podpory Etapy I -  Zpracování plánu pro rozvoj exportu.
Výše dotace činí 10 000 PLN což představuje 80% vynaložených nákladů. Díky finanční prostředky obdržel, kterou společnost získala dokument, který naznačil směry vývoje aktivit na českém a slovenském.

Podpora byla udělena v rámci Akci 6.1 Exportní pás prioritní osy 6 Polské hospodářství na mezinárodním trhu Operačního Programu Inovační Hospodářství 2007-2013 a je spolufinancovana ze zdrojů Evropského fondu pro regionální rozvoj.

 

Projekt spolufinancovaný z Operačního programu Inovační ekonomika 2007-2013
v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj

Grants for innovation
We invest in your future

Veškeré další informace o realizaci projektů, popsané výše lze získat kontaktováním p. Gabrielą Kulig, nr tel. +48 12/37 21 900, e-mail: archon@archon.pl