Projekty domů
s vizualizaci interiéru!
www.archonplus.czwww.archon.skarchon.plwww.archon.com.ua www.proektydomov.ruhttp://www.archonplus.com/www.archon.eu.com

Domy které máte rádi.... od interiéru

poleć Znajomym wydrukuj
Podívejte se na víc snímků z realizace interiéru v založce Projekty domů s vizualizaci interiéru.

Představujume Vám prezentaci řešení uvnitř v několika příkladových projektech. Doufáme, že Vám pomůžou představit si obývací pokoj, jídelnu a schody svého budoucího domu a stanou  důvodem zajímavých nápadů aranžování uvnitř.

Projekt domu ARCHON+ Dům mezi komonicí 2
Působivý jednorodinný dům, který spájí tradiční elementy s novodobým funkčním systémem. Vstupní hala, otevřena nejatraktivnějším místnostem domu spájí všechny místnosti přízemí. Prostrannou a otevřenou denní zónu dokola centrálně umíštěného, vystupujícího krbu představuje obývací pokoj s výhledem na schody, jídelnou v arkýři, vybavenou  komůrkou a kuchyní. Tahle zóna je prezentována velmi efektivně díky atraktivnímu osvětlení, prostornosti.
Mimo relativně malému povrchu domu jsou jednotlivé místnosti výjimečně prostorné. Do podkroví nás povedou výhodné schody dosvětleny věžovým oknem.

   

                      Projekt domu ARCHON+ Dům mezi komonicí 2 

 

 ImageProjekt domu ARCHON+ Dům pod jeřábem
Efektivní jednorodinný přízemní dům s možností využití podkroví na úžitkové. Na přízemí se nachází denní zóna – prostorný obývací pokoj s krbem,  vchodem na terasu a jídelním přístřeškem v arkýři, půlotevřena kuchyň s  komůrkou nebo spací zónou se třemi komfortními pokoji a koupelnou. V projektě je dohledna možnost lokalizace síťových  ažurových schodů a zařízení třech pokojů s šatniou a koupelnami. Jednoduchá forma navazující na tradiční dvor ladí s působivým vnitřkem domu.

   

                      Projekt domu ARCHON+ Dům pod jeřábem

 

Projekt domu ARCHON+ Dům s jukou 2
Dům s charakterem malé rezidence spájící tradiční prvky s novodobým funkčním systémem. Vstupní zóna domu je chráněna tradičním  arkýřem, z druhé strany – vysunutou garáží - a taky zastřešeným  extenzivním okapem tvoří příjemné nádvoří.
Systém uvnitř byl naprojektován s myšlenkou na komfort současné 5 – členné rodiny. Denní zóna je koncentrována kolem centrálně umístěného krbu v koutě. Obývací pokoj je osvětlen velkými okny, současně je lehko zaříditelný, široká stěna bez otvorů umožňuje bezproblémovou instalaci domácího kina. Hezky  vysvětlena jídelna s osmy kouty je spojena s kuchyní a s obývacím pokojem.

 

   
                         Projekt domu ARCHON+ Dům s jukou 2

 Projekt domu ARCHON+ Dům s klematisem 2
Jednorodinný dům určen na dvojčitou zástavbu. Otevřenou denní zónu na přízemí představuje obývací pokoj s nárožním krbem, kuchyň částečně umístěna v arkýře spojena s chalupou s jídelním přístřeškem, prostorná hala a schody. Obývací pokoj je rozdělen na část jídelní a část krbovou. V bodě spojení těch částí jsou dveře na terasu vedoucí do zahrady. Kompaktní  tvar budovy  je spestřen působivými věžovými okny, arkýřem v boční elevace stavby a taky zajímavými architektonickými detaily.

   

                   Projekt domu ARCHON+ Dům s klematisem 2

 

Projekt domu ARCHON+ Dům mezi tymiánem
Výhodní, funkcionální dům s atraktivně zvýrazněným vchodem a s působivým vnějším útvarem.  Denní zónu na přízemí představuje obývací pokoj s krbem a jídelním přístřeškem umístěným v arkýře, kuchyň se spižím, prostorná hala a taky dodateční pokoj. Bezprostředně z téhle zóny je přístupná terasa, která spájí dům se zahradou. Ažúrový schody integrují komunikační prostor, na široké podestě je organizován odpočinkový koutik s velkým portfenetrovým oknem dosvětlujícím schody.

   

                          Projekt domu ARCHON+ Dům mezi tymiánem