Projekty domů
s vizualizaci interiéru!
www.archonplus.czwww.archon.skarchon.plwww.archon.com.ua www.proektydomov.ruhttp://www.archonplus.com/www.archon.eu.com

Vily, které máte rádi

poleć Znajomym wydrukuj

Vily, které máte rádi

Reprezentativní vily ARCHON+ s novodobou architektonickou formou a efektivně sformovaným vnitřním prostorem jsou určeny lidem, kteří oceňují výhodnost, funkčnost a prestiž. Rezidentský charakter vnější mnohostěny se dokonale  osvědčí v městkých  jak i příměstkých částech, kde podmínky pro výstavbu předpokládají  domy patrové. Bohatá kolekce vily ARCHON+ umožňuje přispůsobení projektu parcelám s různou orientací světových stran.

Elegantní rezidence jsou charakterizovány ideálními proporcemi a zručně přispůsobenými architektonickými detaily. Dynamické kompozice navzájem se pronikajících mnohostěn pokrývají extenzivní střechy s výrazně vysunutými okapy. Díky zručnému přispůsobení různých dekoračních materiálů, elevace získavají novodobý charakter.

Otevřený prostor do světa

Všechny vily z kolekce  ARCHON+ jsou charakterizovány otevřeností denní zóny vnějšímu prostředí.
Zimní zahrady i působivé terasy dovolují plynulé propojení obývacího pokoje  a jídelny se zahradou.  Velká prosklení mají vlyv na prostornost všech místností a jejich dobré osvětlení. Rozlehlé terasy umožňují organizaci letního jídelního období na vzduchu.  

Efektivnost uvnitř

Typické znaky vily představují bohatý funční program současně s otevřeným prostorem denní zóny. Odlišení úrovní podlahy, mezipatra, vystupující schody spůsobují velkou reprezentativnost tehle zóny. Efektivní charakter uvnitř zvýrazňuje výška místností  (kolem 3 m). Vile ARCHON+ jako patrové domy na 100% využívají úžitkovej povrch všech místností. Bohatý funkční program vily doplňují prostorné pokoje, vyčleněny apartmány s vlastní garderóbou a s komfotní koupelnou a taky výhodná hospodářská zóna: 2- místní garáže, kotelny, komory a garderóby.

Podívej se projekty Vil ARCHON+

Wille ARCHON+